MegaBots Battle Arena

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut247.30 MB
  • Sürüm3.69
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSia Ding Shen

MegaBots Battle Arena indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bir şampiyon olmak adına taktiklerinizi kullanarak ilerleyeceğiniz MegaBots Battle Arena oyununda, kazanan kişi olmak için hızla ilerleme kat etmeye hazır olun. Her an her yerde oynayacağınız MegaBots Battle Arena oyununda, nefes kesen bir deneyim yaşamaya hazır olun. Birbirinden farklı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan MegaBots Battle Arena oyununda zaman geçirmek için iOS cihazınıza indirebilirsiniz. Nihai dövüş robotunu yaratın ve MegaBots Battle Arena'nın zirvesine doğru savaşın. Megabot Battle Arena, Megabot adlı kendi yıkıcı robot dövüşçülerinizi yaptığınız kaotik bir robot inşa etme ve robot dövüş oyunudur. Robot savaş arenasında mümkün olan her şekilde rakibin dövüş makinesini yok etmek için pilotluk yapın.

Savaş robotu tarzı robot dövüşüne kaydolun ve şampiyonluk unvanını alın. En güçlü savaş makinesini yaratmak konusunda yetenekleriniz ile stratejilerinizi birleştirmeye odaklanın. İlk olarak, savaş alanı için robot savaş makinenizi hazırlamanız gerekiyor. Parçaları sürükleyerek sezgisel olarak dövüş robotu oluşturun, renkleri özelleştirin ve daha fazlasını yapın. Sadece bir düğmeye dokunarak robot savaşına kolayca girin, birkaç saniye içinde rakibinizin robot dövüş makinesiyle eşleştirileceksiniz. Nihai savaş makinesi çarpışma savaşına hazırlanın. Sizden daha iyi olacak robotlar ve oyuncular olacak. Zeki olmalarına ve sizi şaşırtmalarına izin vermeyin. Saldırıları atlatmak, yaklaşmak veya hız yoluyla ekstra hasar vermek için robot savaşlarında iyi zamanlanmış güçlendiricileri etkinleştirin.

MegaBots Battle Arena indir

Robotik inşa etme ve robot dövüş becerileriniz eşit derecede önemlidir ve savaş alanındaki sonucunuzu belirleyecektir. Şampiyonada dövüşler kazanarak rekabetçi olun ve yeni robot parçalarının kilidini açın ve rütbeleri yükseltin. Gerçek bir çok oyunculu robot dövüş yarışması. Hazır olun ve robotik savaş makinenizi en çılgın, en acımasız silahlarla donatın ve robot dövüş eylemlerine hemen dalın. Her bir içeriği kullanarak ilerleyeceğiniz MegaBots Battle Arena oyunu ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Savaş robotu arenası sizden en iyi savaş robotunu talep edecek. Bu ücretsiz robot savaş arenası oyunu, sizi zorlu arena dövüşlerine sokacak. Ancak robotik savaş makinenizi özelleştirerek robotik yaratıcılığınızı ve tutkunuzu da sergileyebilirsiniz.

Mükemmel robot dövüşçünüzü bulmak için farklı robot yapıları ile denemeler yapın. 50.000.000'den fazla olası robot kombinasyonu sizi bekliyor. Robot çarpışma alanında bunlardan herhangi birini kullanın ve hangisinin sizin için en iyi sonucu verdiğini görün. 23 katmanlı şampiyona modunu değerlendirerek oyun içerisinde taktiksel becerilerinizi kullanmaya hazır olun. Kendi benzersiz savaş robotunuzu kolayca oluşturun. 100'den fazla benzersiz robot parçası ve silahın kilidini açın ve gelişim sağlayın.

MegaBots Battle Arena indir