MegaBots Battle Arena

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

MegaBots Battle Arena indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız MegaBots Battle Arena oyununda, nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun. Bir şampiyon olmak için yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmaya hazır olun. Zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici olan bu strateji oyununda, kazancınızı artırmaya odaklanın. Nihai dövüş robotunu yaratın ve MegaBots Battle Arena'nın zirvesine doğru savaşın. Megabot Battle Arena, Megabot adlı kendi yıkıcı robot dövüşçülerinizi yaptığınız kaotik bir robot inşa etme ve robot dövüş oyunudur. Robot savaş arenasında mümkün olan her şekilde rakibin dövüş makinesini yok etmek için pilotluk yapın.

Oyunu kazanmak için üstün yeteneklerinizi kullanmaya hazır olun. Savaş robotu tarzı robot dövüşüne kaydolun ve şampiyonluk unvanını alın. En güçlü mücadele deneyimini yaşamak için hazır olun. Her an her yerde oynayacağınız MegaBots Battle Arena oyununda, kazanmanız gereken ödülleri kazanarak rakiplerinize karşı daha güçlü olabilirsiniz. İlk olarak, savaş alanı için robot savaş makinenizi hazırlamanız gerekiyor. Parçaları sürükleyerek sezgisel olarak dövüş robotu oluşturun, renkleri özelleştirin ve daha fazlasını yapın! Sadece bir düğmeye dokunarak robot savaşına kolayca girin, birkaç saniye içinde rakibinizin robot dövüş makinesiyle eşleştirileceksiniz. Nihai savaş makinesi çarpışma savaşına hazırlanın.

MegaBots Battle Arena indir

Sizden daha iyi olacak robotlar ve oyuncular olacak. Zeki olmalarına ve sizi şaşırtmalarına izin vermeyin. Saldırıları atlatmak, yaklaşmak veya hız yoluyla ekstra hasar vermek için robot savaşlarında iyi zamanlanmış güçlendiricileri etkinleştirin. Robotik inşa etme ve robot dövüş becerileriniz eşit derecede önemlidir ve savaş alanındaki sonucunuzu belirleyecektir. Her bir içeriği ile oyunculara yeni alanlar sunan MegaBots Battle Arena ile akıllı cihazınızda nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun. Şampiyonada dövüşler kazanarak rekabetçi olun ve yeni robot parçalarının kilidini açın ve rütbeleri yükseltin. Gerçek bir çok oyunculu robot dövüş yarışması.

Hazır olun ve robotik savaş makinenizi en çılgın, en acımasız silahlarla donatın ve robot dövüş eylemlerine hemen dalın. Savaş robotu arenası sizden en iyi savaş robotunu talep edecek. Yaratıcı bir şekilde hareket etmeye hazır olun. Bu ücretsiz robot savaş arenası oyunu, sizi zorlu arena dövüşlerine sokacak. Ancak robotik savaş makinenizi özelleştirerek robotik yaratıcılığınızı ve tutkunuzu da sergileyebilirsiniz. Mükemmel robot dövüşçünüzü bulmak için farklı robot yapıları ile denemeler yapın. 50.000.000'den fazla olası robot kombinasyonu sizi bekliyor. Robot çarpışma alanında bunlardan herhangi birini kullanın ve hangisinin sizin için en iyi sonucu verdiğini görün.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

MegaBots Battle Arena indir